Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky

Příspěvky

Výsledky TURNAJ MLÁDEŽE Velká Bíteš mláďata, ml.žáci

10. 5. 2008

MLÁĎATA 33 - 67 kg

MLADŠÍ ŽÁCI 30 - 66 kg

 

Výsledky TURNAJ MLÁDEŽE Velká Bíteš mláďata 18-32 kg

10. 5. 2008

MLÁĎATA 18 - 32 kg
 

TÝN CUP 2008

19. 4. 2008

TÝN CUP 2008, Týn nad Vltavou

dorost, junioři  -  Blaha Tomáš, Blaha Filip, Zelníček Stanislav

Blaha Filip   -  4.místo     do 81kg

 

 

Přebor ČR mladších žáků 12.4.2008

12. 4. 2008

Přebor ČR mladších žáků, Mohelnice

niminace :  Všianský Tomáš  -  bez umístění

 

Turnaj mládeže TJ SOKOL Žďár nad Sázavou 30.3.2008

30. 3. 2008

Turnaj mládeže TJ SOKOL Žďár nad Sázavou

mláďata

Mynář Jan                          1.místo

Švenda Luděk                    1.místo

Hlobil Radim                      1.místo

Mihal Stanislav                   2.místo

Hlobil Tomáš                     2.místo

Měcháček Matěj               2.místo

Měcháček Jiří                    3.místo

Chládek Matěj                  3.místo

Juráček Rostislav              3.místo

mladší žáci

Všianský Tomáš               2.místo

Bureš Ivo                         3.místo

 

GP Litoměřice 15.3.2008

15. 3. 2008

GP - ČR Litoměřice

dorostenci

Blaha Filip   9.místo

 

Velikonoční turnaj Sokol Jihlava 1.3.2008

1. 3. 2008

Velikonoční turnaj mládeže Sokol Jihlava

mláďata,žáci

Švenda Luděk           1.místo

Hlobil Radim             1. místo

Měcháček Jiří           1. místo

Hlobil Tomáš             2. místo

Juráček Rostislav     3. místo

Všianský Tomáš       3. místo

Velice mile perfektním výkonem překvapili Tomáš Všianský a Jirka Měcháček.

 

TURNAJ PŘÍPRAVK Polná 15.2.2008

15. 2. 2008

Turnaj přípravek Polná

mláďata

Švenda Luděk                        2. místo

Měcháček Jiří                         2. místo

Majewski Pavel                      3. místo

Měcháček Matěj                    3. místo

 

GP DANRHO CUP Mělník 2.2.2008

2. 2. 2008

DANRHO CUP 2008 GP Mělníka

dorostenci

Filip Blaha     5.místo

 

Rozjezdová soutěž mláďat 26.1.2008 Hodonín

26. 1. 2008

Rozjezdová soutěž mláďat Hodonín

mláďata

Čermák David             1. místo

Juráček Rosťa             3. místo

Chládek Matěj             3. místo

Měcháček Matěj         3. místo

Měcháček Jirka          3. místo

Hlobil Radim                3. místo

Hlobil Tomáš               3. místo 

 


 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA